Chuck Norris

Obrázek uživatele Faob

Dokud žije, můžeš narazit

Fandom: 
Drabble: 

Neurvalec se obořil, trojmo, neb tříhlavý, kde velkorysost, když máte na rozdávání?!
Mám svůj věk, tak jsem se rozhlédl.
Vysportovaný mileniál nejblíž zabořil zdvižené obočí do androidu, zřejmě aby našel návod, čeho se v dané situaci vyvarovat. Dvojice pupků trochu dál příliš ponořena do sebelítostivě cyklické debaty, proč se po pivu tak tloustne, a dáma za mnou si rozčileně u dcery zjišťovala, jak natáčet blížící se trestný čin.
„Pánové, v čem je problém? Dáma snad jasně řekla, že nemá zájem!“
Podcenili mě, neb jsem se nepředstavil; zlomená ruka, přeražený nos a zbabělý útěk.
Obdivně vzhlédla, pane, jak…
„Zázrak staré techniky.“

Neviditelný fandom: 
Obrázek uživatele Skřítě

Když vám jeden spratek dělá pěkný zmatek

Drabble: 

Křemílek a Vochomůrka dělali si dýchánky,
za pařezem už jim rostla první sklizeň marjánky.
Popelka si lokla vodky
a na plese zblila schodky.
Šípková Růženka píchla si perníček,
spící ji nalezl ve squatu Jeníček.
Zvíře hrálo automaty, Kráska pořád zvracela,
to jak se jí bulimie neustále vracela.
Krkovička s Trautmberkem celou zemi řídí,
všude tajná policie po klaďasech slídí.
Pohádková říše zmírá, postavám však zbyla víra.
Jednou přijde bodrý chlapík bez bázně a hany
a zachrání před zlem všechny mládence i panny.
Chuck zatřásl knížkou znovu, ať se vše víc podělá,
chystal si tak novou misi, jež ho slavným udělá.

Neviditelný fandom: 
Obrázek uživatele Skřítě

Moc se dozví, kdo se ptá, na svůdníka s velkým Chá

Fandom: 
Drabble: 

Potichoučku našlapoval po minovém poli,
neboť věděl, že to minu při výbuchu bolí.
Ticho o něm nevědělo, vlastně dodnes netuší,
že dotyčný zamilován bude jednou po uši.
Chuck Norris je tvrdý chlapík, jemuž srdce neměkne,
řeknu vám drb, ale pssst! Ať nikdo ani necekne!
Chuckovi už krkem lezly obyčejné cuchty,
rozhodl se zamilovat do fajnové buchty.
Trny dechu ustoupily, eskalátor vrněl,
za cimbuřím jeho poklad slaďoulince chrněl.
Chuck nemusel líbat rety, dal jí čichnout čpavku,
vykouřili dýmku míru (pro dospělé travku).
Pak Růžence na počest, nechal všude růže kvést.
Po Popelce, Arabele, Zlatovlásce...
"Chucku?! Kolikátá princezna ti slíbila svou ruku?"

Neviditelný fandom: 
Obrázek uživatele Skřítě

Chtěl být tvrďák, do kafe si každé ráno míchal jed...

nedošlo mu, že tím zkouší bruslit vážně tenký led.
Vysypat prázdný koš a chodit po vodě,
to zvládá s bravurou, v klídku a pohodě.
Rozbrečí cibuli, mat dá i dámě
a dáma omdlévá, když jí dá rámě.
Nečte knihy, jen je zmáčkne, aby informace dostal,
kdyby jel na Titanicu, ledovec by býval roztál.
Chuck Norris prý také umí zvednout nepřijatý hovor,
kopce změní na údolí, Chuck nemusí chodit do hor.
Věčně sčítá nekonečna a bubáky straší,
po setkání s Chuckem byla vtipná kaše hloupou kaší.
Umí všechny řeči světa, má prý pro to geny,
jednomu však nerozumí, totiž řeči ženy.

Fandom: 
Obrázek uživatele Smrtijedka

Vtip

Rusovlasý Muž v kostkované košili pozoroval nehybnou hromadu dřeva.
Tohle se mu moc často nestávalo. Obvykle se kusy poslušně spojily v okamžiku, kdy je vysypal z krabice. Tyhle byly jiné. Příliš stolovité, aby uměly cítit strach. Dokázal ocenit statečnost vyvolanou do nebe volající blbostí. Kromě toho se výzvy neobjevovaly tak často, zvlášť po tom, co potřetí napočítal do nekonečna, popáté objel Zeměkouli na rotopedu a povolil Bohu zvolat 'Budiž světlo!'.
Zadíval se do plánku. Papír v jeho ruce nervozitou samovolně explodoval.
Chuck Norris zklamaně pokrčil rameny, uchopil součástky mezi malíček a ukazováček, stiskl a bylo.

Návody k použití Chuckovi netřeba.
-------------------------------------------

Fandom: Chuck Norris
Poznámka: Doufám, že tentokrát nemám v textu žádnou ošklivou hrubici ;). A kdyby jo, raději mě pomlouvejte v soukromí, těžce to nesu :p.
Poznámka: Schválně zkuste, co zvládnete uchopit mezi malíček a ukazováček ;)

Fandom: 
Rok: 
2011
Obrázek uživatele Jana Varga

Najsmrteľnejší hriech

A/N: Čísla som si dovolila nerátať medzi slová.
Ospravedlňujem sa, ak sa niekoho toto drabble dotkne! Musela som skôr, kým by to "použil" niekto iný.

Pýcha, lakomstvo, závisť, hnev, smilstvo, obžerstvo, lenivosť.
Sláva buď Bohu, že skrze Ježiša Krista, všetky hriechy, vrátane „siedmych smrteľných hriechov“, nám môžu byť odpustené (Matúš 26:28; Skutky 10:43; Efezským 1:7)
Všetkých sedem hriechov môže byť v konečnom zúčtovaní odpustených, ak veríte v Boha, oželiete a kajáte sa.
Tak to má zariadené Boh.
Existuje ôsmy hriech. Hoc neoficiálny, je najsmrteľnejší. Nemáte možnosť žiadať o odpustenie, nemáte možnosť ani hlesnúť. Ak ho spáchate, je to váš koniec. Cesta späť proste nejestvuje.
Nenaserieš.
Nikdy, nikde, ničím neurazte alebo sa inak nedotknite Chucka Norrisa.
On to má zariadené inak, ako Boh...
On trestá okamžite...

Fandom Crossover Biblia a Chuck Norris

Rok: 
2011
Obrázek uživatele Skřítě

Když se potí i Chuck Norris

Říkali jí Sedmikráska, ale bylo to jen krycí jméno. Něco jako Vy-víte-kdo. Skutečné jméno nesměl a nedokázal vyslovit nikdo. Nikdo netušil kudy a odkud to může přijít a mohlo vás to zabít malíčkem. A co horšího, tohohle, se bál i samotný Chuck Norris. Když se díval pod postel, jestli tam sám neleží, narazil jednoho dne na tohle a málem z toho měl infarkt. Od té doby se nemohl podívat do zrcadla, aby ten stín za sebou neviděl. Pronásledovalo ho to, dusilo ho to ve spánku a šeptalo mu to: „zabiju tě, jestli nesplníš mé přání.“ On, který holou rukou zabíjel jedovaté hady si s touhle „kobrou“ nedokázal poradit. Nedokázal tomu čelit, protože to kupodivu bylo silnější než on a jeho nezlomná vůle. Sám dvakrát napočítal donekonečna, ale ta věc to prý zvládla už čtyřikrát! Nechápal, proč vlně Tsunami nedali název Sedmikráska, ale to teď bylo vedlejší. Celý den přemýšlel, která smrt by pro něj byla nejméně bolestivá, ale přitom věděl, že před ní neuteče. Otec ho varoval, že to jednoho dne přijde, ale ona byla nevyzpytatelná. Mohla přijít kdy se jí zlíbilo a ten den bohužel právě nastal.
Toho dne se pod Chuckovou postelí zjevila jeho údajně dávno mrtvá matka.

Fandom: 
Rok: 
2011
Obrázek uživatele Jana Varga

Veľké zviera

Upozornenie: Drabble patrí do kategórie megahlúpostí. Ale dnes asi nič iné nedám :/

Hollywood šalel.
Schwarzeneggerovi muselo preskočiť, keď vyzval na súboj o najsilnejšieho herca Norrisa. Arnie sa snažil. Ťahal jeden, potom hneď päť kamiónov...
Ale Chuck bol proste Chuck...
Prišiel mahut so slonom. Žiaden problém...
Ibaže slon si sadol na Chuckov bok, do ktorého prednedávnom narazil vlak. Bol síce do poslednej matice zničený, ale on svoj bok cítil. Väčšinou, keď malo prísť k zmene počasia. Nepríjemná, otravná bolesť. A teraz na ňom sedel ON...
Auvajsss...
„Chuckie, lesknú sa ti oči. Chlapci predsa neplačú...“
„Neplačem, to sa mi len potia oči,“ usmial sa. „Osem ton je osem ton...“
Nech ten slon už vypadne!

Fandom: 
Rok: 
2011
Obrázek uživatele sigam

Od kopu s otočkou po poslední výstřel

Udělal jsem kop s otočkou a udeřil do nepřítele tak silně, až jeho tělo překonalo první kosmickou rychlost a o několik hodin později už kroužilo kolem Země. Toho jsem si ale nevšímal, neboť se na mě vrhlo dalších dvacet mužů najednou. Jedenáct z nich jsem obratně chytil do lasa bez smyčky. Pár dalších jsem zapálil pomocí lupy. To, že byla tma, mě nezajímalo. Pak jsem se rozhodl darovat Červenému kříži pár litrů krve. Co na tom, že ne mojí vlastní? Nakonec zbyl jen jeden muž. Pro něj jsem měl v revolveru poslední kulku (zbylých pět jsem vystřílel při ruské ruletě).

Fandom: 
Rok: 
2011
Obrázek uživatele Jana Varga

Dilema pre guľky...

A/N: Viem, že je úplne zbytočné pridávať dve drabble, ale ja som si nevedela pomôcť... Som si vedomá toho, že aj tak dostanem len jeden bod, keď teda dostanem :D

Zvuky výstrelov, ktoré zneli ako plieskanie bičmi, sa ozývali zo všetkých strán. Odvšadiaľ lietali guľky. Oceľové guľky, ktorým však nebolo súdené, aby mali tentoraz úspech.
Nie, nestál pred nimi žiaden nepriestrelný pancier, ani iný materiál, ktorý by im nedovolil preraziť ho.
A nie, nebola to ani žiadna protibalistická vesta, ktorá by chránila hruď... človeka. Guľky sa zľakli, pretože pred nimi stála oceľ zo všetkých najoceľovatejšia. Guľky uprostred dráhy letu proste zmizli. Radšej. Nemali chuť stretnúť sa so všeobecne oslavovanou a uctievanou oceľou...
Chuck Norris bude nakoniec tým, kto si vystrelí naposledy. Ale len za predpokladu, že by strieľať vôbec potreboval...

Fandom: 
Rok: 
2011
Obrázek uživatele Jacomo

Deus ex machina

Fandom: crossover HP a někdo, koho nemůžu na začátku jmenovat
Poznámka: Autorská práva k nápadu a zejména poslední větě patří Calwen - díky za ně. Je to taková ptákovina, že jsem prostě nemohla odolat :-)

To snad není pravda, ten pitomej kluk to zase přežil. To je na h…, takováhle práce. No nic, tak znova.
Zkusil jsem to přes city a přednesl několik pádných argumentů, ale poštvali na mě obra. Pche. Taky jich mám pár v rukávu. Ehm, v lese.
Pak se to ovšem zvrhlo. Obecně mám slovní přestřelky rád, ale ty bláboly, co z Pottera padaly tentokrát, se fakt nedaly poslouchat. Tak holt Avadu…
V tom se dav rozestoupil a objevila se známá zrzavá kštice. A sakra. Tohle už smysl dávalo.
„Tome, končíš,“ houkl Potter. „Ty máš sice čáry, ale já mám Chucka Norrise!“

----------------
Chuckem to začalo, Chukem to končí - mé první drabble pro DMD byl rovněž crossover HP/ChN, tak jsem usoudila, že to bude taková pěkná tečka za tímhle dubnovým mejdanem :-)

Rok: 
2010
Obrázek uživatele Lunkvil

Namodralá záře

fandom: Opět si nejsem jistá jak nazvat fandom. Vtipy o Chucku Norrisovi?
poznámka: Za tohle může placka, co jsem kdysi viděla, a teď mě napadla v souvislosti se zadáním. A jak tak senilním, začínám mít problém opustit myšlenku…
----------------------------------
Blížila se druhá hodina ranní. Chuck vylezl ze sprchy s ručníkem ledabyle omotaným kolem boků. Otevřel ložnici. Nejdřív vklouzl jeho stín, ale lehce ho předhonil.
Nejprve si oblékl košilku, následovala čepička s bambulí.
Před spaním třikrát vertikálně oběhl pokoj, udělal sto kliků bez pomoci rukou a olízl si lokty. Když se zhluboka nadechl, zadrnčela jeho neprůstřelná okna.
Už už chtěl vklouznout pod deku, ale zarazil se. Jako by zpod postele vycházela slabá namodralá záře. Znejistěl. Kolena se mu začala klepat, což v Japonsku způsobilo zemětřesení. Sebral veškerou odvahu a nakoukl pod postel. Mohl si oddechnout. Ani dnes tam nebyl Dalek.

Fandom: 
Rok: 
2010
Obrázek uživatele Profesor

Čeho se bojí bubák

Poznámka: Vtipy o Ch.N. byly u nás na gymplu jeden čas hodně populární a tohle téma si o to přímo říkalo.
Varování: Pohádkové
---
„Běž už spát!“
„Maminko, já nechci. Já se bojím,“ kňourá malý bubák.
„Čeho?!“ zasténá matka. „Já ti přečtu pohádku, chceš?“
„M-možná.“
Matka si povzdechla. Čeho se její nejmladší tolik bojí?
***
Konečně synka uložila. Úlevně si sedla k šití. Její manžel včera přišel ze strašení s natrženou pelerínou a zlomeným nosem.
„Co jsi to jen dělal?“ zeptala se manžela, který ležel na kanapi s kusem ledu na nose.
„Já… Vždyť víš, že mne převeleli do Severní Ameriky. No, a… Připletl jsem se tam k jednomu natáčení… Akčního seriálu…,“ soukal ze sebe ten.
***
„Mamí, pod mou postelí je Chuck Norrííís! Mááámííí! Pomóc!“

Fandom: 
Rok: 
2010
-A A +A