Královské město

Obrázek uživatele Bilkis

Fandom: Aldorma
Poznámka: Promiň, Eillen, ale nic jiného mě nenapadlo...

Vždycky jsem na Telmir myslela jako na město, kde je na každém kroku k vidění něco úžasného. Vždyť každý, kdo o něm mluvil, tvrdil, že je v něm tolik věží, že je místní obyvatelé ani neumějí spočítat. Proto mi můj první pohled na něj vyrazil dech. Nad městem se věže tyčily dvě. Věž zlatého draka na severu a Věž rudého draka na jihu. Stála jsem na kopci nad městem a byla zmatená. A pak mi došlo, že vcházím do města, jehož krásu mi popisovali, o dobrých 150 let dříve než ostatní a že tenhle stověžatý tatíček ještě dlouho stověžatý nebude.

Fandom: 
Rok: 
2011
Komentáře (archiv): 

Po, 2011-04-18 13:42 — Profesor
Moc hezký popis, Bil.

Moc hezký popis, Bil.

Út, 2011-04-19 12:11 — Bilkis
Díky :)

Díky :)

Pá, 2011-04-15 17:07 — Eillen
Proč se omlouváš?

Proč se omlouváš? Tohle se prostě nabízelo a jsem ráda, že jsme se s tím všechny tři dokázaly tak krásně poprat a každá popisujeme absolutně odlišnou dobu :)

Út, 2011-04-19 12:11 — Bilkis
Protože mě nic jiného

Protože mě nic jiného nenapadlo a defakto tě kopíruju? O:) Mno, nic. :D

Pá, 2011-04-15 13:02 — Lejdynka
Ale ten můj komentář špatně

Ale ten můj komentář špatně pod tím by se dal úplně stejně vztáhnout i sem

Út, 2011-04-19 12:10 — Bilkis
To je u tebe dost dobře

To je u tebe dost dobře možné, řekla bych ;)

Pá, 2011-04-15 12:11 — Lejdynka
To je tak nostalgicky krásné!

To je tak nostalgicky krásné! Mě fascinuje, jak mě semtam nějaký tvůj aldormový drabble tak sevře, uhodí nebo pohladí a já nikdy nevím proč. *tenhle trošku zabolel, ale pak pohladil*

Ehm, nevím, co se stalo, ale tohle je každopádně k prvnímu, slovy Eilleninu drabblu *blush*

Pá, 2011-04-15 17:07 — Eillen
Moc děkuji.

Moc děkuji. Jsem ráda, že tě některé drabble zaujmou, dělá mi to ohromnou radost.

-A A +A