Kobra 11

Obrázek uživatele Jeremy

Bezvýchodná situace

Fandom: 
Drabble: 

“Bene!” Stihl ještě vykřiknout Semir, než mu jeho únosce nasadil roubík. Snažil se marně vymanit z provazů, kterými ho přivázal k židli. Na obrazovce viděl jak Ben padá k zemi, byl to ale jen obraz, a tak netušil, jestli ho sestřelili, nebo co se vlastně stalo. Už byl tak blízko. Semirovi se chtělo brečet a křičet zároveň. Únosce vypnul televizi.
“Tak máš asi smůlu, tvůj kamarád tě nezachrání”. Usmál se slizce.

Benovi se vstávalo ze země těžko. Než si byl schopen sednout, ucítil na zátylku chladnou hlaveň pistole. Zavřel oči a čekal. Myslel na Semira, litoval že ho nedovedl zachránit.

Obrázek uživatele Crossover

Služba s bonusem

Fandom: 
Drabble: 

Ukradli vám auto?
Zavolejte nás.
Naším revírem je dálnice.
Naše tempo je vražedné.
Našimi protivníky jsou zloději aut, vrahové a vyděrači.
Pracujeme čtyřiadvacet hodin denně, abychom ochránili vaši bezpečnost.
Jsme dálniční policie.
Jsme Kobra 11.

A když vaše auto objevíme, Semir zařídí, abyste za něj už nikdy nemuseli platit parkovné.

Obrázek uživatele Skřítě

Propagujem Michelin a zaženem každý splín

Fandom: 
Drabble: 

"Sněz mě" volá kalorie a těší se na orgie,
co nastanou v tučném těle, kde nebudou osamělé.
"My jsme holky v triku s břichem,
rády nadskakujem smíchem."
"Já nesnáším vyzáblinky, lepím se jen na oblinky."
"Mě těší, když jídlo chutná, nadváha mi bývá putna."
"Milujeme rauty a též pivní skauty.
Náš revír je tvoje tělo, držet půst by neprospělo,
protivníkem dieta, ta buď vážně prokleta.
Pracujeme ve dne v noci, už tě máme ve své moci.
Bezpečnost tvou chráníme, prochladnutí bráníme.
O tvých choutkách svoje víme. Jez! A my si poradíme.
Buď tak trošku dobrodruh - v tučném těle bodrý duch!"

Závěrečná poznámka: 

U téhle povídky jsem se pořádně vytočila, protože ve chvíli, kdy jsem ji měla vyšperkovanou a zcela hotovou se mi ji omylem podařilo celou vymazat... takže podruhé už mi chyběla motivace tolik si s ní hrát... tak snad bude stát za to i navzdory neblahým okolnostem...

Neviditelný fandom: 
Obrázek uživatele Galadion

Osudový skok

Uháněli z kopce a bylo slyšet jen rachot plastových koleček. Dětské autíčko i motorka nabíraly rychlost.
"Máléj blbeček!" křičel větší z chlapců za volantem a zvyšoval náskok.
Ten menší se na motorce přikrčil a začal ho doháněl. Kamínky odletovaly od tvrdého plastu a obě dětská vozítka se dostala vedle sebe.
Vtom se malý motorkář postavil a vymrštil směrem k autíčku. Vypadalo to, že skočí svému protivníkovi na záda, ten ale strhl volant a chlapec dopadl na tvrdý asfalt.
"Simíre, jsi v pořádku?" křičela snědá žena, která přibíhala k zakrvácenému chlapci.
"Ano, mami," odpověděl a oprašoval si kalhoty, "příště to vyjde."

Fandom: 
Rok: 
2011
Obrázek uživatele Blanca

Někdy je realita barvitější...

Stmívalo se. Dálnice se pomalu proměňovala tím, jak auta rozsvěcela světla, která se v rostoucí tmě stávala stále jasnějšími, až se proměnila v nepřetržitý proud různobarevných světelných šmouh. Atleticky stavěný, vysoký muž s ostře řezanými rysy, sedící u okna dálničního motorestu, celou podívanou sledoval celkem bez zájmu, přes okraj desátého hrnku s kávou. Probudil ho náhlý oslnivý záblesk světla, který přehlušil vše ostatní.
Výbuch.
Muž vyskočil na nohy a vyběhl ven. Cestou málem smetl ze schodů menšího kolegu.
"Erdogane, neměli jsme další epizodu začít až zítra?"
"Jasně," usmál se menší muž klidně. "Tohle budou řešit opravdoví poldové, 'André'. Jdi spát."

Fandom: Kobra 11
(AN: Erdogan Atalay je občanské jméno herce, co hrál Semira.)

Fandom: 
Rok: 
2011
Obrázek uživatele Jana Varga

Chyť si svojho zločinca!

Ich revírom je diaľnica...
„No, áno... to bývavalo,“ zabrblal Semir Gerkhan s očami upretými na osemprúdovú diaľnicu. Zošúverenou rukou sa držal zábradlia mosta, na ktorom stál spolu so svojím dlhoročným priateľom Tomom Kranichom. Nostalgicky spomínal na dobu, keď boli obaja aktívnymi.
„Pamätáš na tie časy?“ Tom si presunul okuliare a uhladil si šedivé vlasy. „Pretože ja veľmi nie...“
„Užil si Geriavit?“ Semir naňho podozrievavo pozrel.
„Samozrejme. Krátkodobú pamäť mám v poriadku,“ odvetil presvedčivo. „Teda myslím...“ doložil takmer šeptom. Semir prevrátil oči. Náhle mu obočie vyletelo navrch zvráskaveného čela.
„Čo keby sme si to pripomenuli?“ navrhol s úsmevom, ktorý odhalil veľké medzere v zuboradí.
„Že váhaš... Ja som vždy pripravený...“
„Ja mám tiež...“
Nasadli do svojich špeciálne upravených elektrických vozíkov. Nie, že by ich potrebovali, ale za tie roky, čo slúžili u diaľničnej polície, si život bez koliesok nevedeli predstaviť. Dostali sa pod most. Najprv len striehli. Adrenalín stúpal. Vytiahli zbrane...
„To je zločinec... To zelené Audi!“
Mierili a strieľali. Zločincov bolo razom viac. Každé druhé auto dostalo zásah. Neodolali. Vozíkmi sa vydali popri ceste prenasledovať červené BMW...
Prišla diaľničná polícia. Vzali ich na stanicu. Našťastie nespôsobili hromadnú haváriu.
„Ste ako malí,“ zahriakla ich staručká Engelhardtová. „Tie paintballové pištole vám zoberiem...“

Fandom: 
Rok: 
2010
-A A +A