Crowleyho revanš aneb trest pro zlobivé anděly

Obrázek uživatele Blanch
Úvodní poznámka: 

Post-canon trochu jinak. Crowley totiž umí být pekelně pomstychtivý a drsný! ;)

Varování: 

tak trochu BDSM crack ;)

Drabble: 

Zasténal.
Polilo ho horko, ale věděl, že ho postih nemine.
„Byls hodně zlobivej anděl.“
„Ano.“
„Jakže?“
„Ano, pane.“
„Zasloužíš pekelně potrestat.“
Polknul.
Několik titulů se sesypalo na zem, když ho Crowley přitisknul ke knihovně a přišpendlil mu dlaně nad hlavou.
Zaúpěl.
„Dokud neřeknu, tak se nepohneš. Přijmeš jakejkoliv trest.“
„A-no, pa-ne,“ vykoktal anděl. Po těle to mravenčilo.
Démon ho něžně pohladil po tváři, aby mu setřel slzy. „Zopakuj mi svoje záchranný slova.“
Kočičí zlato.“
„Výborně,“ odstoupil. „Začneme pověstmi. Tuhle knihu cením na sedm liber.“
Crowleyho ďábelský plán.
Snaže se ignorovat velký nápis Výprodej knih ve vitríně, Azirafal do třetice zanaříkal.

Závěrečná poznámka: 

Téma: kočičí zlato

Komentáře

Obrázek uživatele Dede

:D

Obrázek uživatele Small_CS_Traffic_Warden

Uff. Tak dobře. Přiznávám, že jsem váhala, jestli tohle drabble minout bez komentáře, ve jménu zásady "žij a nech žít". Když se tady objevilo v rámci autorského výběru, řekla jsem si, že ti ten komentář dlužím, obzvlášť, když jsem si Dobrá znamení sama uzmula jakožto fandom na celý měsíc.

Já... bylo mi u toho krapet trapně. Azirafalovo sténání, slzy, které mu Crowley stírá z tváře... nevidím je tak. Vím, že to měla být legrace, hříčka, jsem si vědomá toho, co tam ve skutečnosti (ne)dělají. Přesto mi to s nimi nějak nejde dokupy.

Abych ale také pochválila, Crowleyho mluva sama o sobě byla dobrá - ve smyslu použití slov, dikce. Tím spíš, že jsme to spolu posledně řešili, tohle musím pochválit. Jen mám nějak pocit, že by mu Azirafal nikdy neřekl "pane". Jakože za žádných okolností, prostě ne :-D.

Obrázek uživatele Blanch

Na to máš pochopitelně nárok a tvůj názor ti brát nebudu, souhlasit s tím pochopitelně nemusím, což je asi očividné, když mně to napsat problém nedělalo a v návaznosti na závěrečný Crowleyho vztek a ublížení mi to smysl dává, byť jde o cílený crack ;)
Nicméně díky za komentář :)

Obrázek uživatele bedrníka

Ineffable husbands nemám tak moc ráda, abych si s nimi chtěla číst BDSM, ale byla jsem nalákána a musím říct, že se mi to velmi líbilo. :D Kolik knížek Azi vydrží, než použije safe word? Tipla bych tak tři. :D

Obrázek uživatele Blanch

Ty seš zlatá, bedrníko :D

-A A +A