Někdo jinej

Obrázek uživatele Queen24
Drabble: 

Na střední nikdy moc nemluvila. Byla vždycky ta, co seděla stranou a mlčela. Stejně si s nimi neměla co říct...

Nenápadná. Nesmělá. A věřila, že i ošklivá. Ráda se schovávala ve velké mikině s kapucí. Cítila se v ní tak nějak... schovaná. Vždycky v džínách. Sukně a šaty téměř nenosila.

V práci snesla hodně. Protivné kolegyně. Veledůležité manažerky. Nesmyslné úkoly...
Až jednoho dne toho bylo dost. Kroku do neznáma se bála, ale věděla, že musí.

---------------

Naučila se usmívat. Nebát se mluvit. Nosit šaty. A začalo ji to bavit.
Naučila se být sebevědomá. Hrdá. Užívat si to.

Rozkvetla. Zevnitř i zvenku.

Závěrečná poznámka: 

Ani jsem si nevšimla kdy přesně se to stalo :) ale když se ohlídnu třeba 7-8 let zpátky... Nechápu že jsem to byla já. Někdy si říkám, že bych si teď možná ty roky prožila znovu... A někdy si zas říkám, že asi radši ne :)

Komentáře

Obrázek uživatele Peggy Tail

<3

Obrázek uživatele Tora

Je dobře, že jsi k tomu dospěla a ještě lépe, že to vnímáš. Užívej si každý rozkvetlý den.

Obrázek uživatele Evangelista biolog

To je krásné. Vždycky mi dělá velkou radost, když lidi takhle rozkvetou :)

Obrázek uživatele Queen24

Děkuju všem :-))

Obrázek uživatele Owes

Moc pěkný drabble. :)

Obrázek uživatele Queen24

Děkuju! :)))
ty jsi tak poctivý komentující :))

Obrázek uživatele Owes

Ještě pořád si pamatuju tvůj první ročník DMD. Byla jsi nováček, kterého jsem si vybral ke komentování, protože ve tvém psaní bylo něco, co mě okouzlilo. No a musím říct, že po šesti letech mě to okouzluje stále a navíc ses v psaní celkově strašně posunula kupředu a je pro mě radost tvé drabbly číst. :-)

Obrázek uživatele Queen24

Jeeee to je ale milý!! :)))) moc děkuju! Tybrďo vůbec ta představa že mě někdo "sleduje" a čte už takovou dobu... No ty bláho :D Já už si většinu drabblů co jsem psala ani nepamatuju... To musely být výplody některé xD

-A A +A