Jestli tam budem, tak jedině spolu

Obrázek uživatele Queen24
Fandom: 
Úvodní poznámka: 

A je to tadyyyy! A já tradičně v poslední hodince před půlnocí, jak jinak :))
Ale přemýšlela jsem o tom celý den, samozřejmě :D nevěděla jsem, jestli vás s prvním drabbletem vzít zase ke koním, do kavárny, do strastí školního světa... Tématu poslední rok nejvíce omýlanému jsem se dnes chtěla vyhnout. No, nakonec jsem to nechala prostě tak nějak... na pocitech :) To je někdy nejlepší.

Drabble: 

Bylo to pár týdnů před vypuknutím toho celosvětového šílenství, kdy se definitivně rozhodla, že už ho nikdy nechce vidět. Nakonec, vyjádřil se jasně, tak proč se v tom furt plácat. Od března pak měla, jako všichni, úplně jiný starosti...

Uplynulo léto. Začala škola. Normálně by se teď nejspíš potkali. Ale stále je všechno online. Nebavilo jí jen sedět doma u počítače...

Nejhorší bylo, že na něj myslela. Víc a víc.

"Ahoj. Jak se máš?"
Nevydržela.

Pořád sedíme u počítače a asi ještě dlouho budem. Ale...

"V 7 jako vždycky?"
"Ok, koupím víno."
"Vyzvednu tě autem."

...už mi to tolik nevadí.

Závěrečná poznámka: 

Dokonce i něco jako lockdown je snesitelnější, když se máte s kým obejmout, dát si večeři, shlédnout seriál, otevřít víno... Je mi jasný, že "tam" ještě nějakou dobu budem, musíme to holt vydržet, ale jsem hrozně ráda, že to nemusím přežívat sama.

Celá tahle pandemie mě naučila dívat se na věci z jiného úhlu. Vážit si maličkostí. A především nechávat věcem volný průběh, neplánovat, nechtít na všechno odpovědi.

Komentáře

Obrázek uživatele LeVirgo

Ajaj, 2x do stejné řeky....počkat.... vstoupíš.

Obrázek uživatele Queen24

Jaaa viiim že ty víš :)) aneb co taky psát jinýho když člověk nemá nápad že
A ano, na podruhé se v té řece rovnou vymácháš xD

Obrázek uživatele Faob

Já se na Queen24 moc těšil, protože to jsou deníky, upřímné, otevřené, na nic si nehrající! A hurá: nezměnila ses!

Obrázek uživatele Queen24

A já se těšila na komentáře od Havrana! :))
Děkuji a neboj, mám dojem že jsem se stala ještě upřímnější a otevřenější ;)

Obrázek uživatele Regi

Havran to řekl lépe než sova :-)

Obrázek uživatele Queen24

Sova by to určitě řekla také tak ;))

Obrázek uživatele mamut

Vstoupíš,
ale někdy prudká bouře odvalí balvany a bláto ze dna a člověk najde průzračnou vodu, aby spláchl prach a uhasil žízeň.

Obrázek uživatele Queen24

To je tak krásný a poetický komentář, děkuji! A pravdivý :)))

Obrázek uživatele Envy

2x do stejné řeky nevstoupíš protože voda pořád teče a tím se mění :) Někdy ti to tak ani nepřijde, a někdy, jako dle komentáře nade mnou, to může být změna pořádná

No, k samotnému příběhu nevím co ještě říct, ale je to krásně napsáno:)

Obrázek uživatele Queen24

To je ale chytrý komentář :D trvalo mi než mi to došlo xD ale je to tak. Někdy se ale znění i ten, co do té řeky leze ;) a pak už ho nezaskočí třeba ledová voda nebo kamínky na dně, začne se mu to líbit..
A moc děkuji :*

Obrázek uživatele Peggy Tail

:)

Obrázek uživatele Evangelista biolog

Je to moc krásné :)

Obrázek uživatele Queen24

Moc děkuji :))

-A A +A