Dva v jednom

Obrázek uživatele Aries
Úvodní poznámka: 
Drabble: 

Kaček úpěnlivě spíná ruce: „Odpusťte, nestihl jsem chlapci zabránit, aby tam skočil za vámi, byl příliš rychlý. Naštěstí jste dokázal situaci zvládnout. Opravdu obdivuji vaše schopnosti.“
Evžen sebere ztišený kámen a s úsměvem ho předá Bořkovi: „Naopak. Nebýt syna, nejspíš bych to nedokázal.“
Bořek se nadme pýchou.
„Vypadá to, že ametyst je neslučitelný s každým zvlášť, ale oba dohromady máme přesně to, co potřeboval.“
„Zvláštní,“ žasne Kaček. „Patrně síla pokrevního pouta způsobila, že dvě osoby začal považovat za jednu. Jenže… jeho cena teď výrazně klesla.“
„Rozmyslel jsem si to, už ho nechci prodat. Společně pro něj najdeme nějaké dobré využití.“

Závěrečná poznámka: 

Dobře, tak teda beru termín biootec jako biologický otec, to bych měla. Co se týče biozásad bioživota, dalo by se říct, že Xénie je biomatka a Evžen je biootec, akorát neznají ten termín a nenapadlo by je, že to má být něco extra. Jestli se teda uznává, že na splnění tématu stačí využít fandom, kde se fenomén vyskytuje, tak to bych taky měla.

Příště Genius loci

Komentáře

Obrázek uživatele Tora

Já myslím, že to je v pohodě :). A hlavně, že jsou oba šťastně venku.

Obrázek uživatele Aries

Tak budu doufat v nejlepší :-)

Obrázek uživatele neviathiel

Cena výrazně klesla? Ten člověk nemá pud sebezáchovy?

Obrázek uživatele Aries

No jo, klesla, protože když už netruchlí, tak je to jen obyčejný ametyst, což zas není nic tak světoborného

Obrázek uživatele neviathiel

Ale že Kačka zrovna tohle napadlo řešit... v tu chvíli

Obrázek uživatele Aries

on je tak trochu divnej

Obrázek uživatele neviathiel

Neměl by se divit, kdyby tím krystalem od Evžena dostal po hlavě

Obrázek uživatele zvmLune

dovolím si nesúhlasiť, ametyst, či už obyčajný alebo neobyčajný, je úžasný ochranný kryštál :)
čo sa týka dodržania témy, akoby lišiaci mohli nebyť bio? sú parádní ;) a každé drabble čítam na jeden dych, som zvedavá, čo ešte prinesieš

Obrázek uživatele Aries

však Evžen by s tebou ohledně úžasnosti ametystu vřele souhlasil. Jen tenhle byl extra výjimečný a už není, což je ale svým způsobem dobře, protože byl nebezpečný a teď zas bude ochraňovat, jak má
děkuju za komentík

Obrázek uživatele Lady Peahen

Je to krásné. Krásně napsané. A pokud jde o téma - víra v milosrdenství kontrolorů musí být vždy neochvějná.

Obrázek uživatele Aries

Amen ;)

Obrázek uživatele Apatyka

Jsou to holt lišáci šikovní!

Obrázek uživatele Aries

lišáci děkují

Obrázek uživatele Aveva

Ještě bych dodala, že ametyst jistě uklidnili pomocí biooleje ;o)
A doufám, že tomu kamínku najdou dobrý domov!

Hádala bych, že teď už si ho nechají :-)

Obrázek uživatele Aries

asi si ho opravdu nechají

Obrázek uživatele Aveva

Tak já myslím, že u nich bude ametyst spokojený :o)
Obrázek uživatele mila_jj

A nebude blbnout.

Obrázek uživatele Aries

Asi tak

Obrázek uživatele Regi

Tak z ametystové šelmy se stalo vrnící koťátko, Evžen i Bořek jsou živí a zdraví. Duben už může klidně skončit. Nebude ještě nějaký epilog s Xenií?

Obrázek uživatele Aries

Letos nebude, ledaže by mě napadlo něco nad plán mimo seriál, ale jestli zítřejší téma nebude nějaká závěrečná kudla do zad, tak mi zbývají dvě drablata do konce, regulérní + bonusové, a Xénie se tam nevejde

Obrázek uživatele Dede

Skvělé - jako obvykle logická pointa. Máš to promyšlené. Hm, zabijácký ametyst byl hodnotnější snad jen teoreticky, řekla bych. Teď může být klidně i přátelský kámen :)

Obrázek uživatele Aries

Mágové provádějí všelijaký věci a i zlý kameny někdy potřebujou. Ale bude určitě lepší, když ametyst bude přátelský :-)

Obrázek uživatele Kitsune's Sun

Tak je to správné - vyklidněný ametyst a živí a zdraví lišáci.

Obrázek uživatele Aries

:-)

Obrázek uživatele Terda

To jsem ráda, že ho uklidnili.

Obrázek uživatele Aries

To jsem ráda, že jsi ráda :)

Mám dobrý pocit z výsledku a zároveň mrazení, jestli to témata a autorka ještě nějak nezamotají.

Obrázek uživatele Aries

To by bylo zákeřný, zvrat v poslední kapitolce

Obrázek uživatele P.M.d.A.

Tak jen doufám, že už se to nezvládne podělat :-)

Obrázek uživatele Aries

Jeden nikdy neví ;)

Obrázek uživatele Rya

Parádní! A jak to hezký logicky zapadlo. A naštěstí... nejsem ve službě :))).

Obrázek uživatele Aries

Díky. :)

Obrázek uživatele Killman

Pěkně :)

Obrázek uživatele Aries

děkuju

-A A +A