Dobře míněné, leč nevyžádané

Obrázek uživatele Eso Rimmerová
Úvodní poznámka: 

Každý rok jsem měla právě jednoho Poirota a letos jsem to konečně prolomila s druhým. Jupíájéj! :-D

Drabble: 

„Když už chcete nosit peněženku v kapse kalhot, Hastingsi, v pravé byste ji měl víc po ruce,“ poradil Hercule Poirot příteli, když platil trafikantovi za noviny.
„Mademoiselle Lemonová, když budete zakládat dokumentaci případů abecedně podle jména pachatele, bude se v ní snáze hledat, než když bude podle data,“ poučoval detektiv sekretářku, krátce poté, co se vrátili domů.
„Už aby dostal nový případ,“ podotkl Hastings ke slečně Lemonové šeptem, když Poirot vysvětloval pošťákovi, jak si má zorganizovat dopisy, aby jimi nemusel tak dlouho listovat, než najde ten správný. „Když jeho šedé buňky nemají co na práci, je s ním k nevydržení.“

Komentáře

Obrázek uživatele KattyV

Celý Poirot, chápu, že někdy je s ním k nevydržení. držím palce Hastingsovi i slečně Lemonové, aby případ přišel co nejdříve.

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Jo, aby nakonec Poirot nemusel řešit pokus o vlastní vraždu. :-D

Parfait!

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Merci. :-)

Teda ten je vážně k nevydržení. On ten filmový takový fakt je, a mám dojem, že taky ten v povídkových sériích. Hodně trpělivosti pro Hastingse, pochvala pro tebe.

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Moc děkuju za pochvalu. :-)
No, někdy dokáže jít Hercule svýmu okolí fakt dost na nervy, ale o to je to zábavnější. ;-)

Obrázek uživatele Faob

:-D Úžasný Poirot, ano, to je přesně on!!!

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Děkuju za kompliment. :-)

Obrázek uživatele Aries

dokonalé

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Dokonalé určitě ne, ale moc děkuju. :-)

Obrázek uživatele Aplír

To je skvělé! Úplně vidím Hastingsův kysele protažený obličej i Poirota. :))

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Těší mě, že se líbilo. Jo, Hercule občas dokáže jít lidem na nervy, ale kdo by ho nemiloval? :-)

Obrázek uživatele Lee

:D To je hodně přesné! On i Holmes je někdy na zabití, jako vůbec někdy všichni tihle geniální detektivové. Super!

-A A +A