Jít štěstí naproti

Obrázek uživatele Eso Rimmerová
Fandom: 
Úvodní poznámka: 

Na tohle téma se samozřejmě hned nabízel Palpatine, ale to mi přišlo dost prvoplánové. Nicméně ve fandomu jsem zůstala.

Drabble: 

První peggat vydělal, když šestnáctkrát za sebou převezl pouličního šejdíře s kelímky. Skořápkář pak další hru odmítl.
Poté zamířil do nejbližší nálevny, kde v sabaccu obral přiopilého piráta do posledního wupiupi. Další přišly na řadu kostky, ve kterých připravil jakéhosi farmáře o pětadvacet trugutů. Tohohle mu bylo líto, a tak raději hru ukončil.
Beztak už měl dost peněz na to, aby si v největším kasinu Mos Espa mohl vsadit na hlavní jackpot ve velkém kole štěstí. Nenápadného mávnutí rukou si nikdo nevšiml a střelka se zastavila přesně tam, kde potřeboval.
S váčkem plným peněz pak Qui-Gon vykročil k Wattovu obchodu.

Závěrečná poznámka: 

Vrtá mi hlavou, proč tohle Qui-Gon neudělal místo těch závodů kluzáků, když podvádět v kostkách při dohadování s Wattem mu až tak proti mysli nebylo...?

Komentáře

Obrázek uživatele wandrika

Možno majú nejaké pravidlá, čo všetko sa so Silou nesmie robiť? A ak nemajú, tak by sa nad tým rozhodne mali zamyslieť :D

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

No jestli nesmí, tak je Qui-Gon pěknej rebel, protože hod kostkou o Anakina proti Wattovi Silou zašvindloval. :-D

Obrázek uživatele Carmen

Tak ale ZÁVODY KLUZÁKŮ! :D

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Jasně, proč to dělat bezpečně, když můžu riskovat? To by nebyla taková zábava. :-D

Obrázek uživatele Faob

To je ale mazaný hráč podvodník!!! Ještě že má trochu srdce a zželelo se mu farmáře :-))

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

No jo, když někdo ovládá Sílu, tak to se to hazarduje... U farmáře si asi vzpomněl, že jako kladný hrdina by přece jenom při tom zneužívání Síly měl obírat jen pochybné existence. :-D

-A A +A