Císařská přepadovka

Obrázek uživatele Eso Rimmerová
Fandom: 
Úvodní poznámka: 

Nahrazuji téma Motýlí křídla.
Tohle téma, to mi teda dalo... Měla jsem v hlavě úplně prázdno ještě dneska, až jsem si nakonec vzpomněla na raketoplán Lambda a jeho skládací křídla. :-)

Drabble: 

Raketoplán Lambda složil křídla nad svým trupem jako obrovský kovový motýl a zlehka dosedl na přistávací plochu. Vysunula se vstupní rampa, po níž se o holi vybelhal shrbený muž v černém, županu podobném plášti.
Velitel scarifského bezpečnostního komplexu mu přispěchal v ústrety. „Vaše Veličenstvo,“ řekl s hlubokou úklonou, „ani jsem se neodvažoval doufat ve vaši návštěvu. Bude mi ctí vás provést po našem-“
Císař jeho proslov utnul gestem ruky. „Nechci slyšet nic, co se týká vaší nebo jakékoliv jiné práce. Připravte mi pokoj s výhledem na moře.“
S tím vladař pokračoval v cestě následován skupinou příslušníků Rudé gardy ověšených kufry.

Závěrečná poznámka: 

Scarif je planeta, která se kromě toho, že se tam nachází imperiální bezpečnostní komplex uchovávající důležité informace, vyznačuje také spoustou moří, pláží a příjemným tropickým klimatem.

Komentáře

Obrázek uživatele Aries

Úplně k tomu slyším ten Imperial March

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

To by rozhodně dodalo drabbleti na působivosti. :-)

Obrázek uživatele Faob

Hned bych to s ním měnil! Dejte mi pevný bod ve vesmíru a já si na něm schrupnu!

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

No však i císař občas potřebuje dovolenou. To intrikování, terorizování galaxie a šlehání blesků jednoho fakt unaví. :-D

-A A +A