Dnes vynálezce a zítra...

Obrázek uživatele Eso Rimmerová
Fandom: 
Úvodní poznámka: 

Narychlo vymyšlené, ve spěchu pasné... Co dodat, témata, která dávají moc volnosti mi holt nedělají dobře...

Drabble: 

„Za deset minut máte audienci s Jamesem Wattem, výsosti,“ připomenul Černá zmije.
To jméno zjevně princi regentovi nebylo nikterak povědomé. „To je ten, co napráskal Francouzům u Waterloo?“
„Nikoliv, pane. Vědec a vynálezce. Mimo jiné udělal z parního stroje skutečný zázrak současné techniky.“
„Ach tak,“ protáhl zklamaně princ Jiří. „Doufal jsem by mohlo jít o někoho zábavného. Jako třeba před týdnem ten žonglér, co odpaloval ohňostroje.“
„To byl anarchistický bombový útok, pane,“ vysvětlil Černá zmije. „ale na zítřek vám mohu připravit návštěvu svého negramotného podržtašky Baldricka. Ten člověk je doslova chodící bleší cirkus a svým intelektem vás jistě zcela ohromí.“

Komentáře

Obrázek uživatele Aries

Chechtajík

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Děkujík :-)

Obrázek uživatele Killman

:)

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

;-)

Obrázek uživatele Dede

Perfektní! :D

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Děkuju. :-)

Obrázek uživatele Lady Peahen

Tak s těmi tématy to mám podobně... Ale zvládla jsi to výborně.

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

To je tak skoro vždycky. Na šílenosti se - i když třeba po delším tápání - pokaždý něčeho chytnu a nakonec to docela jde. Ale když se dá napsat skoro cokoliv...

Obrázek uživatele Faob

Žonglér anarchista velmi pobavil!

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

To mě moc těší. :-)

Obrázek uživatele Birute

Princ Jiří válí. Jak ladně proplul bombovým útokem.
Baldrick jistě přijde s nějakým prohnaným plánem dvorské zábavy.

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Copak princ Jiří, ten je chytrý jak tyč na míchání pomyjí (hláška převzatá z originálu).
A Baldrickovy vychytralé plány, ty jsou přímo legendární. I když s nimi teda Baldrick obvykle přichází hlavně v nouzi, nevím, jestli je ze sebe dokáže tak sypat i jen tak pro zábavu. :-)

-A A +A