Intriky, pletichy, pikle

Obrázek uživatele Red Knight
Úvodní poznámka: 

Navazuje na Situace se opakuje.

Snad se tím trochu vysvětluje ta záležitost s alchymistou a přívěskem z kouzelkého kovu akkaru. :D
Jo a musím se přiznat, našel jsem při aktualizacích menší error. V některých loňských drabblech se objevil týpek z taverny jménem Kasio. Jeho jméno se během roku změnilo a jde o našeho letošního alchymistu, Kasandra... Zkusím to poopravovat, ale kdybyste někdy našli některé z těchto jmen, vězte, že blázen jsem já a ne vy, a že jde stále o stejného člověka. :D

Drabble: 

„Rozkošná cetka,“ pohrával si Mirius Bish, královský rádce, mezi prsty s bílým přívěškem z magického kovu. Sám neměl nadání a nedokázal vycítit energii, vycházející z akkaru, ale poprvé za mnoho let proto necítil hněv. Tentokrát totiž bude magie stát na jeho straně proti kouzelníkům. Jednou bude on tím hrdinou.
„Proč mě tu ještě držíte?“ ozval se v tu chvíli alchymista.
„Držíme?“ zopakoval rádce naoko sladce. S pomocí alchymisty a jeho kouzelného řetízku by mohl krále zcela ovládnout a ujmout se vlády, aniž by vzbudil sebemenší pozornost.
„Ale kdepak, mladý muži, to je veliké nedorozumění. Potřebuji od vás jen drobnou laskavost.“

Závěrečná poznámka: 

Komentáře

Obrázek uživatele Esti Vera

Jestli se dá pomocí akkaru zmocnit vlády, tak začínám chápat, proč je tam pro všechny tak důležitý :D. Jen doufám, že nakonec všechno dobře dopadne.

Obrázek uživatele Red Knight

No on je ten konec ještě solidně v nedohlednu, ale já mám rád happy endy, tak co nadělám :D

Obrázek uživatele Tenny

Jo, "malou" laskavost, to známe. Snad to dobře dopadne.

Obrázek uživatele Red Knight

Můj oblíbený alchymista se z toho dostane za každou cenu! :D Teda když téma dá :D

-A A +A