Místo a čas schůzky: U mostu po soumraku

Obrázek uživatele Eso Rimmerová
Fandom: 
Úvodní poznámka: 

Bylo to to tentokrát trochu drama s vložením - vypadnul internet. Měla jsem fakt bobky, že to nestihnu, ale nakonec všechno dobře dopadlo. :-)

Drabble: 

„Bodré podoledne,“ pozdravil muž v četnické uniformě a René si přejel rukou po obličeji v předtuše nejhoršího.
„Co se zase děje?“ zeptal se-
„Michelle s vámi potřebuje zalehnutě pomluvit,“ spustil agent v přestrojení. „Musíte se srazit u moštu po soumaru.“
„Cože?“ vytřeštil oči René, který pochopil sotva polovinu z toho, co se mu Crabtree pokouší říct.
„Po záchodu silnice,“ řekl Crabtree, jako by to mělo udělat jeho vzkaz srozumitelnějším.
René si povzdechl. „Dobře, seženu si osla a půjdu si s Michelle dát mošt na silnici u veřejných záchodků.“
Ostatně to nebyl ani zdaleka nejšílenější nápad, s jakým Michelle doposud přišla.

Komentáře

Obrázek uživatele Smrtijedka

Skvělé řešení děsivého tématu! Je to tak absurdní, až je to kanonické :).

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Děkuju. Měla jsem dilema, co napsat, abych se jen netočila na podobném nápadu, jaký už mělo několik lidí přede mnou, a tohle byla jediná možná cesta ven, která mě napadla. :-)

Obrázek uživatele Apatyka

Chtělo by to Yvette jako tlumočníka :D Díky za tenhle fandom, v pátek šel poslední díl, a už mi chyběli :D

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Yvette holt někdy není po ruce. :-D
Rádo se stalo, Haló haló pro mě někdy funguje jako záchrana, když si nevím rady.

Obrázek uživatele Aries

senza!

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Děkuju. :-)

Obrázek uživatele KattyV

Po záchodu silnice!!! Bavím se.

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

To mě těší. Crabtreeovština je vděčný zdroj inspirace. :-D

Obrázek uživatele mamut

To je přesné - mošt u záchodků :D
Krásné.

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Moc děkuju. :-)
No jo, komolení jazyka, to je Crabtree. :-D

-A A +A