Pečlivé přípravy

Obrázek uživatele Karin Schecter
Fandom: 
Úvodní poznámka: 

Měla jsem nutkání zase napsat něco depkoidního, ale slíbila jsem pozitivní drabble, tak ho tu máte ;)
Btw. 15+

Drabble: 

Bílou košili pečlivě zapnul a urovnal. Poté následovala vesta s vázankou. Obojí v barvě rozbouřeného moře. Paradoxně. On totiž nikdy divoký nebyl.

Oblečení rychle skončilo na podlaze, pomačkané, pošlapané. Nezajímalo je to. Nahá kůže byla na dotek mnohem příjemnější.

Těšil se až Doriana znovu uvidí. Henry si ho již zcela přivlastnil. A Basil to nerad přiznával, ale žárlil. Chtěl mít Doriana jen pro sebe.

Dorian mu prudce roztáhl nohy a vzal jeho penis do úst. Basil jen zalapal po dechu.

Odcházel s předstihem patnácti minut. Srdce mu vzrušeně pumpovalo v hrudi.
A to si myslel, že jdou pouze na večeři.

Neviditelný fandom: 

Komentáře

Obrázek uživatele Blueberry Lady

V zásadě je to perfektní nápad i dobré zpracování. Ale upřímně, ta explicitní pasáž je tam dost samoúčelná a kapku kazí dojem. Nicméně, dávám kačenku. :)

Obrázek uživatele Karin Schecter

Já měla dilema, jestli to tam dát nebo ne a ono to původně mělo vypadat úplně jinak, ale do sto slov se to nevešlo. Takže jsem dost zkracovala a nakonec to nedopadlo úplně nejlíp, ale už nebylo moc času to předělat.

Obrázek uživatele Tenny

Pravda, ta větička s penisem mě trochu zarazila, ale drabble je moc povedené. :D

-A A +A