Nenadálé setkání

Obrázek uživatele Eso Rimmerová
Úvodní poznámka: 

Na konci tohohle týdne jsem tak vyšťavená, že mě přešly všechny srandičky a na tohle oxymorónní téma nenapadlo vůbec nic vtipného. A tak jsem do 100 slov musela vecpat nápad, který by si žádal aspoň dvojnásobek.

Varování: 

Náznak spoileru (možná teda...)

Drabble: 

Alayne se loudala za „otcem“, který za pochodu vyzvídal na Starším bratrovi nejnovější zprávy. Z jeho plánu zatím věděla jen to, že po cestě přenocují na Tichém ostrově.
Byla natolik pohroužena do myšlenek o budoucnosti, že přeslechla vrznutí dveří kůlny, kterou právě minula.
Teprve, když odtud vyběhl pes dychtivý si ji očichat, otočila se a spatřila vysokého muže v hnědošedé kutně. Ač měl obličej zakrytý šálou, ty šedé oči by poznala kdekoliv. Z jeho upřeného pohledu pochopila, že ji také poznal.
Ta chvíle trvala až příliš dlouho, než se Alayne vzpamatovala a s bušícím srdcem cupitala za vzdalujícím se Malíčkem.

Závěrečná poznámka: 

Nevím, jestli bude téma patrné, ale tím "hlukem" mám na mysli hromadu nevyřčených otázek a odpovědí, které bez jediného slova zůstaly viset ve vzduchu dokud ta napětím nabitá chvíle nebyla přerušená návratem do reálného světa.

Komentáře

Obrázek uživatele Aries

Já už si nevybavuju, o koho vlastně jde, ale to je celkem jedno. Funguje to i samo o sobě

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Alayne je krycí jméno, které používá Sansa, když vystupuje jako Malíčkova nemanželská dcera. A na Tichém ostrově působí jistý hrobník, o němž se mezi fanoušky předpokládá, že je to ve skutečnosti Ohař, kterého Starší bratr vyléčil poté, co ho Arya opustila s jeho infekcí.

Obrázek uživatele Aries

Jo, tak daleko už jsem nedošla, ale takhle je to teda ještě lepší

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Zdvojený komentář, za který může moje dosluhující myš, která často dělá dvojklik místo jednoduchého kliku...

Obrázek uživatele Birute

Naznačený spoiler je přesně podle mého gusta :)

Snad se setkají. Když Martin dá. Zajímá mě, jak to dopadne, když jsou oba před světem inkognito.

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Jsem ráda, že jsem potěšila. :-)
V to setkání taky doufám. Přinejmenším proto, aby si vyjasnili ten polibek, který si Sansa vysnila.

Obrázek uživatele Birute

Na to se taky těším. Už proto, jak z toho nařčení z polibku bud Sandor vyjevený.

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Ta představa... :-D

Obrázek uživatele Lady Peahen

Ti se určitě setkají. Já už jsem někde psala, že podle mě si Sansa přivlastní Ohaře na revanš, že jí zabili zlovlčici.

Obrázek uživatele Birute

Pod to se podepisuju.

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Je to možné. Ovšem taky existují teorie, že Ohaře vytáhne víra v Sedm jako svého šampiona do božího soudu s Cersei, za kterou bude bojovat zombie Hora.

-A A +A