Chvála šetrnosti

Obrázek uživatele Kumiko
Drabble: 

Nezdobíváš se příliš. Ba vlastně, nejčastěji jen v rouše Evině chodíš, rudou hlavu sveřepě zdviženou, v takovém kontrastu k Tvému štíhlému tělu.
Jak jsi šetrná! Od Tebe by se měl každý učit. Nesnášíš, když vyhazuju jídlo. Vždy se náhle objevíš a jen svou vyzývavou přítomností mi připomínáš, že to není správné. A nabízíš mi svou pomoc.
Miluješ pečení. Tak ráda vedeš mou ruku, jakpak bych asi bez Tebe správně nanesl krém nebo rozetřel těsto?
Neumím si Tě vážit. Považuji Tě za samozřejmost. Ale jen se někde ocitnu bez Tebe a už poznávám, jak moc jsem na Tobě závislý.

Kuchyňská stěrko!

Závěrečná poznámka: 

Fandom je nově založený, a jak jeho jméno napovídá, jeho cílem je oslava malých, denně užívaných a tolik přehlížených věcí, bez kterých by ale svět byl o mnoho horším místem.

Komentáře

Obrázek uživatele Aries

to je dobrej nápad :-)

Obrázek uživatele Kumiko

Děkuji.

Obrázek uživatele kytka

Kuchyňská stěrko, jak jsem tě v dětství neměla ráda! Vždycky jsi za mě všechny zbytečky sladkého těsta vylízala, že na mě skoro nic nezbylo :))

Moc hezký nápad s drabble i s fandomem.

Obrázek uživatele Kumiko

Ale to je zase pravda! Na to jsou dobré úzké hrníčky, když se v nich rozpouští čokoláda a stěrka se tam nevejde :-).

Obrázek uživatele Aplír

Do poloviny jsem netušila o koho (o co) jde.
Opravdu bezva nápad. :)

Obrázek uživatele Kumiko

Děkuju moc, jsem ráda, že pobavilo.

Jo, to je moc dobrá věc. Taky ji mám ráda.

Obrázek uživatele Kumiko

Jo, bez ní si skoro ani nenamažu chleba... :-D

Obrázek uživatele TQ-PoN

je správně ironický fandom : D stejně jako tahle povídka

Obrázek uživatele Evangelista biolog

Jé, to je krásné. Přidávám se k chvále stěrky!

Obrázek uživatele strigga

To je geniální nápad na fandom! A ano, kuchyňská stěrka je naprostý must have. :D

Obrázek uživatele Tlegy

Stěrku používám často i já jako chlap. Bez ní je člověk ztracen.

-A A +A