Čekání na výhled

Obrázek uživatele Kitsune's Sun
Fandom: 
Drabble: 

Na útesu, kde se v bouřce setkává příval deště a zuřivý příboj tam dole pod ním, se nachází jeden dům.

Zve nádherným výhledem z terasy a rozkvetlou zahradou. Zdání však klame, protože kdokoli do toho domu kdy vešel, toho pohltil.

Slunce se ztratí neznámo kam a tma se na něj sápe z temných zákoutí. Všudypřítomná němá okna ho pronásledují na každém kroku. Balustráda sténajícího schodiště na něj cení své tesáky. Lepkavá černá tekutina strachu kape z lustrů v pokojích.

Každý se snažil procitnout a zachránit.

Pod útesem, kde krev omývá osvobozené, šplouchá moře do rytmu volání racků… a dům čeká.

Komentáře

Obrázek uživatele Aries

horor jedna báseň, už je v oblíbených

Obrázek uživatele Kitsune's Sun

To mám velkou radost, že se drabble líbilo!

Velice působivé! Styl ve mně vzbuzuje pocit že dům stojí někde nad Kingsportem či jijým (nejspíše fiktivním) městečkem Nové Anglie... ;)

Obrázek uživatele Kitsune's Sun

Může se nacházet právě tam - asi se tento obrázek nejvíc u lidí vžil, nechávám běžet volné asociace a každý si ho může zasadit různě.

Obrázek uživatele ef77

To je horor jak vyšitý, ještě že to čtu ráno :).

Obrázek uživatele Kitsune's Sun

Horůrek k snídani, to není špatný nápad :D

Obrázek uživatele Faob

Týjo, parádní horůrek!

Obrázek uživatele Kitsune's Sun

Děkuji, potěšil mě Tvůj komentář! Jsem rád, že se líbil

Obrázek uživatele P.M.d.A.

No ještě že jsem tohle nečetla na noc. Báječné!!!

Obrázek uživatele Kitsune's Sun

Děkuji!

Obrázek uživatele Tora

Tohle je fakt krystalický horor. Parádní kousek.

Obrázek uživatele Kitsune's Sun

To jsem moc rád :)

Obrázek uživatele Killman

Takové to domy lákají prozkoumat - co vše na drzé průzkomníky může čekat ?

Obrázek uživatele Kitsune's Sun

Průzkum takovýchto domů je adrenalin a často boj o život. Co tam může na ně číhat, tak to nechám na fantazii každého z nás, ale chce to nervy ze železa.

Skvělé, strašidelné, nádherně napsané.

Obrázek uživatele Kitsune's Sun

Moc děkuji, Esclarte!

Obrázek uživatele Aplír

Drabble potěšilo nadvakrát. Jednak napětím a pak představami, které vyvolává. Líbí se mi kontrast poetické první věty s hororovou poslední.
PS: Všimla jsem si určité shody; Tebe zaujaly tesáky, mne zuby. :)

Obrázek uživatele Kitsune's Sun

Zuby jakéhokoli druhu nesmí v nějakém tom drabble občas chybět - křivé, bolavé, zkažené, vyceněné a tak podobně. Jestli je tady někdo z autorů zubař, tak musí mít radost.

Jinak komentář velikánsky potěšil, děkuji!

-A A +A