Návrat do Birminghamu

Obrázek uživatele strigga
Fandom: 
Úvodní poznámka: 

Jsem musela :-)

Drabble: 

S jazykem na vestě se vklínil do zavírajících se dveří, padl na schůdky a pokoušel se vydýchat. Pak už to ale vážně nešlo vydržet. Vykročil a zoufale se snažil nekřížit nohy za chůze.
Toaleta je mimo provoz, použijte prosíme toaletu na druhém konci, přečetl si na inkriminovaných dveřích.
Se stejným nápisem se setkal ve všech osmnácti zatracených vagonech. Kdyby to nebyl poslední spoj toho dne, nejspíš by prostě vyskočil z okna. A nebyl sám. Večerní vlak do Birminghamu zachvátila panika.
Jen průvodčí zasněně sledoval ten cvrkot a myslel na to, že jakkoli své Bentley miluje nadevše, tohle stálo za to.

Neviditelný fandom: 

Komentáře

Obrázek uživatele Terda

To je ovšem ošklivé. :D

Obrázek uživatele Keneu

XD XD XD
Použití slova cvrkot v tomhle kontextu je geniální.

Tohle mi přijde ošklivé i na něj. Ale zase takový Ligur nebo Hastur, ti by otravovali celou cestu jen jednoho cestujícího.

Obrázek uživatele Owes

Muhehehe. :D

Obrázek uživatele Dede

:D To je vpravdě ďábelské! :D Parádní drabble

Obrázek uživatele P.M.d.A.

Ne! To je příliš ďábelské! (říká člověk s hyperaktivním močákem - tohle je moje noční můra) :D

Obrázek uživatele Apatyka

A stejně by mu to bylo podobný :D

Obrázek uživatele Tajiš

Četl jsem případ, kdy v galerii moderního umění byl stejnou páskou jako díla ohraničen záchod s nápisem "Mimo provoz". Návštěvníky hádali, jestli je záchod mimo provoz a nebo je to umělecké dílo "mimo provoz". Nakonec odcházeli s myšlenkou že do nefunčního záchoda se nejde vyčůrat a čůrat do uměleckého díla je jako čůrat umělci do duše. Tak jako tak, je třeba najit jiný záchod.
P.S.: Na paniku ve vlaku bych se taky rád podíval!

Obrázek uživatele Tora

pro ty, co byli v pohodě, to musel být pohled pro bohy. Teda spíš pro ďábly :D

Obrázek uživatele Regi

Já bych teda byla mezi těmi, co zoufale kříží nohy. To je ale hodně kruté drabble!

Obrázek uživatele Wolviecat

A vymyslel i ty nové záchody Českých drah, co se mi párkrát sami otevřely?

Obrázek uživatele Small_CS_Traffic_Warden

:-D :-D a otázká zní: A dělá to všechno pro to, že jistý anděl vlaky - cituji - "zbožňuje"? Prostě jen tak z hecu, aby jim kazil pověst?

Obrázek uživatele Small_CS_Traffic_Warden

Zákeřňák pekelná!

Obrázek uživatele Smrtijedka

Ale to je sviňa! :D Supr!

Obrázek uživatele Gwendolína

Šmarjá, jak mi tohle mohlo uniknout??? :D A zpětně zjišťuju, že jsem taky psala o záchodu ve vlaku. :D

-A A +A