Existuje-li vůbec

Obrázek uživatele Eso Rimmerová
Úvodní poznámka: 

Nahrazuji DMD č. 2. pro 2. 4. 2024. Téma: Nejistá konstanta moderní doby.
Na tohle téma jsem se pekelně naštvala. Měla jsem zrovna noťas v opravě, a tak jsem drabble psala na mobilu rovnou do vkládacího okna, což mi trvalo tak 3x déle naž na klávesnici, protože mám dřevěné prsty. No a když už jsem měla skoro hotovo, tak jsem se blbě přehmátla a zavřela jsem si záložku v prohlížeči. To bylo cca 23:45, a tak jsem znechuceně mobil zahodila a nechala téma do bonusu. :-D

Drabble: 

„Dobré ráno, studenti. Dnešním tématem je nadčasovost,“ zahájil přednášku profesor Dlouhovous. „Nejprve nahlédněme do historických pramenů.“
Zalistoval ve svých poznámkách, a pak rozjel nosem po stránce: „Říjen 2102, Vogue: Investovat do modrého flaušového kabátu se rozhodně vyplatí už kvůli jeho nadčasovosti. Prosinec 2102, Elle: V růžové péřové bundě zazáříte nejen tuto zimu, ale i v dalších sezónách, protože patří ke stálicím módního nebe. Únor 2103, tamtéž: Přivítejte jaro v černé, ta se nikdy neokouká.“
Kocour na okamžik přestal s psaním poznámek a přihlásil se s otázkou: „Znamená to, že v módě žádná skutečná nadčasovost neexistuje?“
„Výborně, studente. Píši vám bod.“

Závěrečná poznámka: 

V epizode "Queeg" Kocour říká, jak se ve škole učil, že kočky nikdy nepracujou. Vycházím z toho, že se toho na kočičích školách učilo víc, než jen to. A předpokládám, že pokud šlo o lekce módy, tak tam musel být Kocour premiantem.

Komentáře

Obrázek uživatele Aries

:-))

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

;-)

Obrázek uživatele mamut

No bodejť.
U něho se snad módu učili i Karl Lagerfeld a Giorgio Armani :D

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Obávám se, že Karl Lagerfeld a Giorgio Armani jsou starší generace než Kocour, (o něco málo přes 3 miliony let), ale módní návrháře své a pozdější doby by nepochybně inspirovat mohl. :-)

Obrázek uživatele Rya

Kocour je boží! :)))
Drabble píšu na mobilu v poznámkách a pak ho vkládám, přestupuju totiž z vlajz5na tramvaj a pak ještě jednou, takhle je to jistější, z poznámek nezmizí...

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Ovšem. ;-)
Do budoucna dobrý nápad. Ale naštěstí už mám noťas zpátky, takže už můžu zase vesele datlovat na normální klávesnici.

Obrázek uživatele Ilian

:D

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

;-)

Obrázek uživatele Wolviecat

Jestli je něco nadčasové záleží primárně na nositeli.

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Jo, třeba na tom, jestli neztloustne - v takovém případě není nadčasové nic. :-D

Obrázek uživatele Small_CS_Traffic_Warden

tohle bylo hodně zdařilé! Pobavilo a na téma sedlo jak ulité. Více trpasličích věcí do DMD! :-)

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Moc děkuju za krásný komentář. A DMD by prospělo nejen víc Trpaslíka, ale i britských seriálů obecně.

Obrázek uživatele neviathiel

:-)

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

;-)

-A A +A