Osudový přehmat

Obrázek uživatele Eso Rimmerová
Fandom: 
Úvodní poznámka: 

Proč mi tohle děláte? Do půl jedenáctý tady vejrám s tisícem možností a kloudným nápadem žádným...

Drabble: 

„Opatrně, Chewie, ať nezavadíš o tuhle páku, fakt nechceme spláchnout Jabbovo koření do vesmíru.“
„Rawwrrr!“
„Nemám tě za blbce, ale malér je hned.“

*****

Millenium Falcon se blížil na místo určení, ale ukázalo se, že má nevítanou společnost.
„Máme za zadkem celníky, budem to muset obkroužit hyperprostorem. Vypočítej mi souřadnice, jo?“
Wookiee přikývl a začal ťukat do počítače. „Aaarrrghrrr,“ oznámil nakonec.
„Fajn, jdu na to.“ Han zatáhl za páku.
Skok se však nekonal a místo toho se vesmírem rozlétly desítky beden.
„Zatraceně! Já věděl, že mám tu funkci předrátovat na jinej čudlík… A ty se nesměj, jsme v tej kaši spolu!“
Závěrečná poznámka: 

Jabbovi Han sice tvrdí, že ho zastavili a ten náklad prostě vyhodit musel, ale komu by se chtělo přiznávat něco takového, že?

Komentáře

Obrázek uživatele Lady Peahen

I "očištěnou" verzi Jabba dost špatně nesl. Jak by asi vyváděl znát pravdu?

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Asi podobně, ale ještě by u toho navíc byl Han za blbce...

Obrázek uživatele Wolviecat

Třeba by mu odpustil, když to bylo omylem...
Chápu, ani já sama tomu nevěřím.

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

No nevím nevím... Spíš ne. Ale možná by tu ostudu navíc všude rozkecal. :-D

Obrázek uživatele Champbacca

Když jsem viděl téma, okamžitě jsem si vzpomněl na Yzmu a její "Proč tady tu páku vůbec máme?", tak jsem rád, že se někdo vydal podobným směrem :D

Obrázek uživatele Eso Rimmerová

Popravdě, já ten nápad dostala až na poslední chvíli a Yzmu jsem si musela vygooglit, takže odtud inspirace určitě nepřišla. Sith ví, jak mě, taková blbost napadla... :-D

Obrázek uživatele Champbacca

V tom případě doporučuju nejen googlit, ale i podívat se, je to nejlepší Disneyovka vůbec.

-A A +A