Toshinori’s Teenage Trauma

Obrázek uživatele BC_Brynn
Drabble: 

Gran Torino arrived halfway through 1-A’s Foundational Heroics class with a whoosh and a bang. “Look alive, you zygotes!”

Toshinori shuddered. Momentarily forgetting that he was the teacher here, he tried to disappear.

“What did you call me, you decrepit dwarf?!”

“What a mad banquet of darkness.”

“Hi, Gran-sensei!” Izuku-kun waved cheerfully.

“At least he’s not calling me a zygote anymore,” muttered Toshinori.

Gran kicked him. “Shut up and look alive, toddler.”

Toshinori, the Number One Hero with decades of experience, flashed back to when he was a student at U.A.

And looked alive as best as he could.

Závěrečná poznámka: 

Podľa Metodiky počítania slov by U.A. mali byť dve slová. Pre 1-A som nenašla jednoznačný pokyn, tak som to počítala ako jedno slovo (je to označenie triedy). Ak to nie je správne, opravím.

Komentáře

Obrázek uživatele Jackie Decker

Tož... použíla jsem překladač, protože bych si to jinak nemohla přečíst a BNHA je můj oblíbený fandom... Ale jaksi jsem nedokáazla pochopit, o čem to drabble je. nevím co jsou zygoty, nevím proč by měl Izuku říkat Torinovi babičko, a celkově jsem asi nepobrala co se tam stalo, ale to nevadí, nemůžeš za moji absolutní neznalost jazyka :D :D :D

Obrázek uživatele BC_Brynn

Zygóta vznikne splynutím mužskej a ženskej pohlavnej bunky pri oplodnení. Podobne, ako keď sa o niekom výrazne mladšom povie, že je to fetus - len ešte extrémnejšie. :D

V anglickej jazykovej verzii Gran oslovuje mládež, ktorú učí "zygotes". Teraz sa to týka Izukuho generácie, ale Gran kedysi učil Toshinoriho.
Tak mal Toshinori chudák flashback, keď to počul. :D

Obrázek uživatele Jackie Decker

Aha, tak teď už tu s scénku chápu :D

Obrázek uživatele Kitsune's Sun

Pekná scénka. Pochopil som správne, že je Gran jeden z jeho študentov? Správa sa skôr ako jeho inšpektor :D. Fandom nepoznám.

Obrázek uživatele BC_Brynn

Gran bol pred cca 30 rokmi Toshinoriho učiteľ. Kvôli dejovým peripetiám ho Toshinori poprosil, aby mentoroval Izukuho, napriek tomu, že Gran už je na dôchodku.

Žiaľ, drabble je tak krátky formát, že nemám priestor vysvetliť kanonické vzťahy medzi postavami :-/

Ďakujem za podporu :-)

Obrázek uživatele Kitsune's Sun

Už mi to dáva zmysel, ďakujem za vysvetlenie! :)

Obrázek uživatele Remi

Já se jednou na BNHA fakt musím podívat! :)

-A A +A