Zmizení po francouzsku

Obrázek uživatele Ancient Coffee
Úvodní poznámka: 

Kosťa se stal mnou, je to oficiální! :D

Drabble: 

Po obědě procházka, léčebné účinky čerstvého vzduchu a rodícího se šmaku osobní automobilové dopravy a tak dále a tak podobně. Mládí na promenádě.
Judita umně vedla útok na odemčení tragického životního osudu obou džentlmenů a Konstantin Alexejevič, sevřený úzkostí a obrněný rostoucí nechutí ke společnosti lidí, si přál, aby byla jeho existence zapomenuta. Cítil, že na to po téměř dvou hodinách má právo – už měl být dávno v kanceláři! (Netušil, nebožák, že je mu přáno z vyšších míst.)
Mes dames, excusez-nous,“ zastavil tirádu impertinentních dotazů Antoine.
Konstantin zbystřil.
„Mám tady s... kolegou obchodní schůzku.“
Vděčnost nabrala prakticky erotických výšin.

Závěrečná poznámka: 

Poznámka pro kontrolory: excusez-nous počítám na rozdíl od počítadla jako dvě slova, v metodice o tom nic není, ale dává mi to smysl

Poznámka pro čtenáře: dává smysl, aby medik a účetní šli na obchodní schůzku? Ne. Ale koho to zajímá, hlavně že to funguje!

Komentáře

Obrázek uživatele Tenny

"Erotických výšin", jo? :D :D
Njn dvě zvědavý mladý holky to je mor. :D

Obrázek uživatele Ancient Coffee

Já mám teda vždycky velkou radost, když můžu odejít ze společnosti, která mě netěší :D. Nothing else to see there... Nothing at all.

Toto drabble má 99 slov, pokud za něj chceš dostat bod, oprav ho a pošli odkaz na opravené drabble na mail kontrolori.drabblu@gmail.com. Do předmětu zprávy prosím uveď: Oprava tématu č. 15

Obrázek uživatele Kleio

Jsi jako můj milovaný choť a zvládáš společnost maximálně +2? :-)

Obrázek uživatele Ancient Coffee

Zvládám i více známých přátelských lidí, ale obecně nemám ráda lidi ;).

Obrázek uživatele Saphira

Děvčata je nevědomky vrhají vzájemně do náruče :D se asi budou ještě divit :D

Obrázek uživatele Ancient Coffee

Děvčata jsou hlavně naprostá telátka a ničemu nerozumí :). Takže jo, mají vlastně dobrý vliv!

-A A +A