Ale my už jsme velký!

Obrázek uživatele Voldemort
Úvodní poznámka: 

Toto téma se nabízí našim dětským hrdinům, nebo tedy našim normálním hrdinům, když byly děti. Dnes šestiletý Draco a jeho sestřenice na polopermanentní návštěvě. Odehrává se někdy po rozhovoru, kde zazněla věta z názvu...

Drabble: 

„Chci být zase malej,“ zamručel Draco do nočního ticha. „Ari odvezli, protože je moc velká.“
„Ne-e, protože neumí kouzlit,“ ozvala se Lin z vedlejší postele. V hlavičce jí to šrotovalo celý večer. Ona umí kouzlit, trošku, takže zůstane doma. Nebo u tety, strejdy a Draca.
„To je jedno. Stejně je pryč. A už se nikdy nevrátí,“ kontroloval malý pan Malfoy, jako by na to přišel sám.
Chvíli mlčeli.
„Řekni mi, až budeš zas malá. Já chci být malej pořáááád,“ schoval konec věty do zívnutí. „Dobrou.“
„Dobrou,“ špitla Lin a pevně semkla víčka. Až se vzbudí, všechno bude takové jako dřív.

Závěrečná poznámka: 

Ari se objevila zatím v jediném drabblu loni (Mezi květáky). Jako dítě pobývala často u Malfoyových na dvorečku v sídle, toto je takový začátek její cesty k londýnské prodavačce zeleniny...

Komentáře

Obrázek uživatele Apatyka

Pamatuju si to drabble, jsem ráda, že konečně o tajemné Ari zjišťujeme něco víc. Ale drabble je hodně bolavé

Obrázek uživatele Voldemort

Snad ještě přijde její čas :).
Děkuji za komentář.

Obrázek uživatele Aries

podprahový děs

Obrázek uživatele Voldemort

ten nejlepší druh děsu

Obrázek uživatele strigga

Na povrchu tak útěšný a milý a pod povrchem bublá taková hrůza. Že já vás čtu vždycky na dobrou noc :D

Obrázek uživatele Voldemort

Víme, že tragicky nezahynula (to už jsme tu taky měli), takže o co jde, když nejde o život? :p
Díky moc za komentík.

Obrázek uživatele Esti Vera

Nevím, čím to je, ale ty kousky o dětech, kde je zlo jen tak tiše v pozadí (nepojmenované, nepoznané), jsou ty nejděsivější.

Obrázek uživatele Voldemort

Jsou různé druhy děsu... (Na toto téma doporučuji například tento článek.)
Děkuju za komentář.

-A A +A