Nikdy nekončící koloběh života

Obrázek uživatele strigga
Fandom: 
Úvodní poznámka: 

Když vás v tý vaně ale opravdu nic nenapadne.. kategoricky popírám, že by snad šlo o BJB! :D

Drabble: 

Ó, jak mocně po tobě toužím! Jak úpěnlivě napínám všechny své modlitby k jedinému okamžiku, kdy konečně budeš jen má! Kdy si z tebe vyklidím lehátko, dvě nafukovací knížky, pět kelímků a čtyři gumová zvířátka, dopustím si horkou vodu do již studené, pokusím se nezapomenout sundat ponožky a uložím v tobě svou uvláčenou skořápku (Au, záda! Krucinál, gumovej krokodýl). Jak ze sebe smyju nános stereotypu, občasné beznaděje, únavy a pohankové kaše s malinami.
Myšlenka na tebe se rozplyne v omamné vůni pěny a až se vynořím, znovuzrozená, bude zase malinká jako čerstvý zárodek budoucího miminka, připravená růst celý následující týden.

Komentáře

Obrázek uživatele Gwendolína

Kurňa ale, že bych se šla naložit! :D

Obrázek uživatele strigga

Doporučuji! :D

Obrázek uživatele Kleio

Tak hlavně ty ponožky!

Obrázek uživatele strigga

Ty jsou základ, ano :D

Obrázek uživatele Tora

Jak nemáme vanu, teď bych ji ráda na chvíli měla! Vyhodila bych gumové krokodýly, vyhnala kočky a slastně v horké vodě spočívala aspoň hodinu! No nic. Tak jindy a jinde :D

Obrázek uživatele strigga

My ji taky dlouho neměli. A předtím jsem ji nevyužívala. Teď občas nevím, co bych si bez ní počala :D

Obrázek uživatele Iantouch

Ten krokodýl mě zabil. :D

Obrázek uživatele strigga

Ten málem zabil i mě. :D

Obrázek uživatele Lee

XD To je krásné. Připomíná mi to mou oblíbenou píseň - postel je v každém pádu nejlepší. :D Doufám, že koupel byla tak parádní, jak ji popisuješ. :)

Obrázek uživatele strigga

Byla ještě mnohem parádnější, ale vměstnej to do sta slov.. :D

Obrázek uživatele Aplír

Krokodýál a ponožky. :))))

Obrázek uživatele strigga

Hrozná kombinace, žejo? :D

Obrázek uživatele mamut

Mám jen pro sebe :D
Jaká úžasná věc, když se děti odstěhují a každý máme svou koupelnu - s vanou :D

Obrázek uživatele strigga

Tak naše dítě se ještě chvíli neodstěhuje, tak leda že bychom vybourali kus ložnice a udělali tam druhou koupelnu.. :D

Požehnaná vano! Bez všech těch překážejících krámů...

Obrázek uživatele strigga

Přesně tak! :D

Obrázek uživatele Profesor

To je úžasné drabble. Tam odpočinková atmosféra z něj přímo čiší.

Obrázek uživatele strigga

Ó, děkuji! To jsem ráda :-)

Obrázek uživatele Dede

:D Dokonalé! :D Popravdě, jsem ráda, že tyhle časy už mám za sebou a miminka si už jen babičkovsky chovám:))

Obrázek uživatele strigga

Miminka jsou super, jen kdyby nenechávala ten bordel ve vaně.. :D děkuju!

Obrázek uživatele Arenga

jen počkej, bude hůř ať ti ve vaně místo gumových zvířátek bude plavat Duplo :-D

Obrázek uživatele Aries

doufám, že sis to užila!

Obrázek uživatele strigga

Si piš!

Obrázek uživatele Owes

Pokusit se nezapomenout sundat ponožky a smýt ze sebe nános stereotypu, občasné beznaděje, únavy a pohankové kaše s malinami. :D To se ti povedlo. :D Geniální!

Obrázek uživatele Owlicious

Jo, to znám... vytahat z vany všechno včetně odkapávajícího bazénku z venku a podběráku ve tvaru žraloka... pak se naložit... a za necelých deset minut někdo něco neodkladně počebuje :D Velice pěkně ze života. <3

Obrázek uživatele Terda

Geniální. Já momentálně trpím akutním nedostatkem horké (opravdu horké) vody. Já se tak těším na horkou vodu.

Obrázek uživatele Zuzka

:))))
Lehla jsem někde u gumových zvířátek a už jsem nevstala...

Obrázek uživatele Elrond

Moc hekké. Až jsem dostal chuť se naložit do vany. Jenže mě je vždycky po pěti minutách horko a pak je mi líto, že jsem si ji napouštěl.

Chci se koupaaat!:)

Obrázek uživatele Danae

To je hodně ze života <3
-A A +A