S Bondem do Brna

Obrázek uživatele Brygmi
Fandom: 
Drabble: 

Brno je městem společenského života, což neocením, když se snažím setřást pronásledovatele. Trochu je zpomalí, když na ně sestřelím vycpaného krokodýla („draka“).
Na náměstí odbíjí jedenáctá. Sáhnu jsem do orloje a mrštím skleněnou koulí gangsterovi do oka. Vzápětí skočím do projíždějící šaliny – následuje zběsilá honička. Nepřežije ji socha exekutora s televizí a Jošt na koni – pouhá náhoda, která rozhodně nesouvisí s tím, jak jsou tyto sochy ohavné. Návštěvu města zakončím s jednou dámou ve vile Tugendhat. Ukáže se, že dáma mě chce zabít, ale naštěstí ji zneškodním (bohužel včetně vily).
Před odjezdem se osvěžím u Kofi-kofi. Espresso tonic. Protřepat – nemíchat.

Komentáře

Obrázek uživatele Tora

Šmarjá, Bonde! Vilu Tugendat nééé! Jinak věřím, že jsi opravdový Bond, protože dostat se k těm skleněným koulím z toho ehm...těch hodin, to je opravdu hodno Bonda! Super cestopis!

Obrázek uživatele Chrudoš Brkoslav Štýřický

Přidávám se, nechť Jakub Vazba onu vilu ušetří!

Obrázek uživatele Brygmi

Původně tam měla být ještě scéna, jak Bond odstrkává lidi, kteří tam stojí nachystaní už dvě hodiny, aby získali koule na zpeněžení… no jo, ale 100 slov, že!
Děkuji za komentář.

Obrázek uživatele Faob

:-))) Dokonalý!!!

Obrázek uživatele Kleio

James ví, jak se ve světě neztratit. Ale tu vilu mohl jen poškodit, to by stačilo. :-)

Obrázek uživatele Brygmi

No jo, ale to by měl na své brněnské návštěvě málo výbuchů, že… :D

Obrázek uživatele Aries

:-))

Obrázek uživatele Kumiko

Skvělé! Úplně ho v tom slyším :-).

Chacha, to je parádní. Nadělal tam teda paseku, ale sochy "Dona Quijota" by mi taky líto nebylo.

Obrázek uživatele Brygmi

Taky bych nelitovala, kdyby se jí "náhodou" něco stalo. :D Děkuji za komentář!

Obrázek uživatele Smrtijedka

No aspoň že Kofi-Kofi přežilo!

Obrázek uživatele Brygmi

To si vzít nenechám!

Obrázek uživatele Kahvi

I understand, like, half a dozen words of this, but I am HERE for the Brno dragon. <3

Obrázek uživatele Brygmi

The legendary Brno dragon! :D And you can probably imagine what happens when James Bond visits Brno anyway. :D Thank you so much for commenting!

Obrázek uživatele P.M.d.A.

Bych se do toho Brna měla taky podívat :-)

Obrázek uživatele Brygmi

Určitě, dokud ještě stojí! :)

Obrázek uživatele Saphira

To je boží, úplně to vidím :D

-A A +A