Dopis z Vídně

Obrázek uživatele Ancient Coffee
Úvodní poznámka: 

Milí a drazí, milé a drahé,
jsem zpět já a vrací se i NKMD. Doufám, že se vám i letos bude dobře číst, stejně jako mně psát a všichni se budeme každodenně setkávat v komentářích :).
Nuže začínáme (stylově) dopisem.

Drabble: 

Milá Beatrix,

konečně usedám ke kalamáři a peru a píši Ti pár slíbených řádek – bohužel opravdu jen pár, každou chvíli odcházím na schůzku s baronem A. G. Jistě chápeš, že tak zásadní obchodní příležitost je takřka zázrakem!
K situaci Wilhelm – mělas pravdu, úplná Sodoma Gomora! Vůbec nechápu, jak bratr v tak hříšném prostředí může žít. Což mi připomíná, mám Ti sdělit, že jsi asi tak za půl roku zvána na křtiny. Zdraví také pan Stern (okouzlující mladý muž, nemyslíš?).
Opatruj se.

Líbá Greta

P.S. Do Vídně včera přijel ten příšerný Maďar. To nevěstí nic dobrého, mysli na má slova.

Závěrečná poznámka: 

Pro připomenutí: Beatrix je Wilhelmova protivná starší sestra. Greta je jeho dosud jedinkrát zmíněná sestra mladší. A Maďara... toho ještě neznáte ;).

Komentáře

Obrázek uživatele Profesor

Pěkné.

Obrázek uživatele Ancient Coffee

Děkuju.

Obrázek uživatele Tenny

Já už se tak děsně těším! Doufala jsem, že budeš pokračovat! :D
Ať si sím Greta tyhle bláboly strčí za klobouk, i když vím, že je to dobové, mňo... :D

Obrázek uživatele Ancient Coffee

Greta je náhodou strašně fajn, uvidíš ;). Ona si z Beatrix dělá tak trochu srandu.
Děkuju za komentář a za přítomnost! :D

Obrázek uživatele Vinpike

Líbí.

Obrázek uživatele Ancient Coffee

Děkuji za komentář a kachnu (už teď mám absťák!).

Obrázek uživatele Eillen

Já si musím projet loňský ročník, abych se zase chytala.

Obrázek uživatele Ancient Coffee

To podporuju :)

Obrázek uživatele Eillen

No jo. Jenže kde vzít čas a nekrást...
Nemáš to náhodou nakopírované v jednom wordu? :-)

Obrázek uživatele Ancient Coffee

Co bych pro čtenáře neudělala ;)

Obrázek uživatele Eillen

Jé! Děkuji!
Už je to stažené v počítači a brzy to půjde do čtečky a tabletu.

Obrázek uživatele Saphira

Greta se zdá fajn :) Těším se na další, konečně jsem se pročetla k letošku :D

Obrázek uživatele Ancient Coffee

Ani nevíš, jaký je to šok vlézt do účtu a vidět tu miliardu nových komentářů! :D Díky ti za každý.

Obrázek uživatele Saphira

Já jsem se modlila, abys nenadávala, protože je mi jasný, jak je asi pracný se k tomu všemu proklikat :D

Obrázek uživatele Eillen

Mám pocit, že je spíš nadšená. Co já bych dala za to, kdybych někdy přišla a měla takových skvělých komentářů :-)

Obrázek uživatele Saphira

Teď mi tak došlo, že se to vlastně zobrazuje i všem dosud komentujícím... pardon, ale já prostě chtěla dát najevo, že to konečně čtu a že se mi to líbí :D

Obrázek uživatele Eillen

Mně jediné, co mrzí, je to, že jsem komentování odflákla a loňskému roku dala jediný komentář. Říkám si, že bych to mohla změnit a postupně to dokomentovat :-) Přeci jen si to takové dílo zaslouží :)

-A A +A