Corynorhinus

Obrázek uživatele Zanthia
Fandom: 
Úvodní poznámka: 

Po poslednej stránke/scéne obvykle prídu následky. Asi to záleží od jednotlivca ale takto nejak sa prejavujú u mňa :)

Drabble: 

Deshay bas-sah-rah bas-sah-rah!
„Sestra?“
Zvesila som ruky.
„Chápem, že abstinuješ, ale pochybujem, že tvoje vzývanie priláka Brucea k nám do kuchyne.“
Nakrčila som nos. „Mám ísť ja do Gothamu? Do hodiny ležím v pangejte. Ale možno máš pravdu. Bruce je mocný, neskrotný, odvážny a ušľachtilý. Budem statočná. Tým ho uchvátim.“
Sestra nasadila smutný výraz číslo sedem. „Čo ja a Loki?“
„Ty si ty. Lokimu to postačí. Ten chce hlavne vládu a pokiaľ budeš ochotná si kľaknúť...“
„A matke obstaráme Logana!“ Sestra ostentatívne odignorovala moju poznámku. „A budeme žiť nadosmrti šťastne a v smrteľnom nebezpečenstve!“
Mamka sa zamračila. “Čo ak mľaská?“

Závěrečná poznámka: 

Bas-sah-rah je jedno slovo. Pomlčkami je znázornená len výslovnosť.
Pre vysvetlenie názvu: http://d29ci68ykuu27r.cloudfront.net/product/Look-Inside/covers/6503252.jpg

Komentáře

Obrázek uživatele Aries

a maminka je můj člověk :-)

Obrázek uživatele Zanthia

Nemáš rada mľaskanie alebo máš rada Logana? :)

Obrázek uživatele Aries

myslíš Logana z X-Menů? Mám ho docela ráda, ale přesně do té míry, že kdyby mlaskal, tak bych ho nesnesla :-)

Obrázek uživatele Zanthia

Tak to je asi naozaj mamka tvoj človek :)

Argh...
Sem v pokušení zkusit vzývání, ale... ale... co kdyby to FUNGOVALO?
A pak je tu ta otázka. Co když mlaská? No? Nebo chrápe? Nebo má jinou charakterovou vadu, která je k zešílení? (Třeba, že má vždycky pravdu nebo tak)

A proč sem si podle názvu myslela, že to bude něco o nosorožcích (a o Coriolanusovi (nebo jak se to píše))

-A A +A